Edhe Drogba, Ferreira, Cech dhe Malouda dijnë të këndojnë (VIDEO)
Drogba
Ata nuk janë vetëm futbollistë. Të paktën kështu kuptohet nga perfomanca e tyre e treguar gjatë pushimeve që ata kishin në Hong Kong. Performanca e këtyre futbollistëve në të kënduar është për t'u vlerësuar. /albeu.com/


Shikoni videon:


Shtuar më 03/08/2011, ora 16:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori