Edhe femrat dinë të shënojnë supergola (VIDEO)
Gola spektakolarë nuk shënojnë vetëm yjet e futbollit dhe meshkujt. Edhe femrat dinë se si dhurohet spektakli dhe se si shënohet golat fantastikë.

Një gjë e tillë ka ndodhur edhe me Taylor O'Leary, e Central Connecticut State University, e cila në ndeshjen përballë New Hampshire ka shënuar një supergol fluturimthi.

Videoja po bën xhiron e botës dhe keni mundësinë ta shijoni në videon e mësipërme. /albeu.com/
Shtuar më 02/09/2012, ora 10:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori