Edhe në Kosovë shënohen gola alla Pirlo (VIDEO)
Menton Zhdrella ka qënë autor i një goli shumë të bukur në ndeshjen mes Prishtinës dhe Dritës.

Në minutën e 54-të realizoi nga goditja e dënimit, në një stil që e shohin shpeshherë te Andrea Pirlo. /albeu.com/


Shtuar më 29/04/2015, ora 16:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori