Efekti Mourinho, fëmijët imitojnë live portugezin (VIDEO)
Gjesti i Jose Mourinhos në fund të ndeshjes vazhdon ta bëjë efektin e vetë.

Pas përfundimit të ndeshjes, Mourinho disi i provokoi tifozët e “Zonjës së Vjetër” duke e mbajtur dorën në vesh kinse nuk po i dëgjon ata.

Këtë gjest e ka bërë edhe Carlo Ancelotti në shenjë përkrahje të portugezit.

Mirëpo sot në ndeshjen që po zhvillohet mes Genoas dhe Napolit, disa fëmijë duke filluar ndeshja vepruan para kamerës me gjestin e njëjtë si të Mourinhos.
Shtuar më 10/11/2018, ora 21:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori