EL CLASICO/ Mbyllen në barazim 45 minutat e para (VIDEO)

Është mbyllur në barazim 1-1 pjesa e parë mes Barcelonës dhe Real Madridit.

Ndeshja u zhbllokua që në minutën e 5' nga miqtë me Fede Valverde, por Barcelona u përgjigj vetëm 3 minuta më vonë me Fati.

Ansu Fati më këtë gol bëhet golashënuesi më i ri në historinë e El Clasicos. /albeu.com/
Shtuar më 24/10/2020, ora 16:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori