EL CLASICO/ Reali shënon të tretin dhe vulos fitoren (VIDEO)
Reali ka shënuar edhe golin e tretë në minutat shtesë për të vulosur fitoren.

Modric pas disa veprimeve spektakolare dërgon topin në rrjetë. /albeu.com/
Shtuar më 24/10/2020, ora 17:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori