Elefanti Nelly: Bayern fiton Champions-in (VIDEO)

Pëlqej
Pas Botërorit 2010 dhe Euro 2012 kafshët që parashikojnë ndeshjet e mëdha të futbollit janë tepër në modë. Pas oktapodit Paul rradha i ka ardhur një kafshe më të madhe, siç është elefanti.

Dy ditë nga finalja e madhe e "Wembley" mes Bayern Munchen dhe Borussia Dortmund, elefanti Nelly, parashikuesi i ndeshjeve, mendon se finalen e Champions League e fiton skuadra e Jupp Heynckes. /albeu.com/
Shtuar më 23/05/2013, ora 15:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori