Eleminimi i Juventusit, shpërthejnë fishekziarrjet në Napoli (VIDEO)
Humbja e Juventusit ndaj Ajaxit dhe si pasojë, eliminimi nga Champions, ka sjellë gëzimin e gjithë qytetit të Napolit, aq sa në rrjetet sociale janë shpërndarë edhe video teksa festohet me fishekzjarrë.

Një festë kjo e cila vjen nga fakti se bardhezinjtë janë ekip i urryer për napolitanët, të cilët vjet, në fakt, nisën të festonin ende pa fituar titullin dhe kur ishin shumë pranë, por e humbën më pas.
Shtuar më 17/04/2019, ora 14:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori