Emocione dhe krenari, çfarë bëri Ismail Morina që i tërboi fare serbët (VIDEO)
Serbët s'mund ta harrojnë atë që u bëri Ismail Morina në stadiumin e Partizanit të Beogradit tre vite më parë.

Ata duan ekstradimin e tij në Serbi, kërkesë të cilën gjykata kroate ia ka plotësuar.

Vendimi ka shkaktuar reagim të fortë të tifozëve të futbollit, por edhe më gjerë në Shqipëri.

Por, t'i rikthehemi asaj nate, kur harta e Shqipërisë Etnike me Ismail Qemalin dhe Isa Boletinin fluturonin në kokat e rreth 40 000 serbve.

Videoja e mësipërme është transmetuar nga nje televizion gjerman. /albeu.com/
Shtuar më 29/07/2017, ora 12:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori