Emocione tek Bayern, Lahm, Alonso dhe Starke bëjnë stërvitjen e fundit (VIDEO)
Ishte vërtetë emocionuese ajo që ndodhi mesditën e sotme në ambientet stërvitore të gjigantëve të Bayern Munich.

Philipp Lahm, Xabi Alonso dhe Tom Starke i dhanë lamtumirën sot ekipit duke u stërvituar aty për herë të fundit.

Të tre legjendat bavareze u respektuan ashtu siç u takon emrave të tillë, me lot, përfqafime dhe duartrokitje. /albeu.com/
Shtuar më 19/05/2017, ora 15:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori