Emocionuese/ Realizoi ëndrrën pasi takoi Tottin, ja si reagon vajza (VIDEO)
Francesco Totti është njëri nga lojtarët më të mëdhenj që ka njohur bota e futbollit.

Legjenda e Romës dhe Italisë do ta zhvilloi stinorin e tij të fundit si futbollit i Romës.
E megjithëse është në moshën 40 vjeçare ai duket plot entuziazëm dhe i motivuar për suksese të reja.

Një tifoze italiane është afruar për ta bërë një foto me legjendën e Romës për ta realizuar ëndrrën e sajë të madhe.
Por lotët vajzën e tradhtuan pasi filluarin t’i rrjedhin dhe nuk mund të besonte se po bënte foto me idhullin e sajë, shkruan Telegraf.

Totti bëri foto me të dhe i buzëqeshi, ndërsa vajza u largua me lot në sy e emocionuar dhe e gëzuar që ëndrra iu është bërë realitet.

Tifozët e Romës do ta kenë mundësi të bëjnë foto dhe ta shikojnë stinorin e fundit të Tottit në fanellën e Romës, pasi legjenda romake do të pensionohet në fund të stinorit. /Albeu.com/
Shtuar më 14/07/2016, ora 22:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori