Epo të mos shënosh edhe me portë bosh (VIDEO)
Pëlqej
Gjatë ndeshjes mes Ab Kopenhagen dhe Aarhus, lojtari i ekipit mikpritës nuk mundi të realizojë edhe pse porta ishte bosh. Edhe pse rezultati ishte i fiksuar 5 me 1, lojtari i Ab Copenaghen nuk arriti të shënojë golin për skudrën e tij duke goditur shtyllën. /albeu.com/
Shtuar më 25/08/2014, ora 13:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori