Erjona Sulejmani dhe Rike Roçi në San Siro, ndezin "derbin" e Milanos (VIDEO)
Në një nga ndeshjet më të shikuara në botë kurrsesi nuk mund të mungonin edhe dy super modelet shqiptare të cilat njihen si tifoze të zjarrta futbolli.

Derbi i Milanos i cili përfundoi me rezultatin 4-2 për "zikaltërit" është shijuar nga shkallët e stadiumit edhe nga Rike Roçi dhe Erjona Sulejmani.

Si gjithmonë vajzat kanë fituar vëmëndjen e ndjekësve nëpërmjet një Instastory ku tregojnë se kanë qenë në shoqërinë e njëra-tjetrës edhe pas ndeshjes për të shijuar një darkë sëbashku./albeu.com/

style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:177.813%;">
Shtuar më 10/02/2020, ora 10:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori