Erjona Sulejmani rrit temperaturat, shfaqet mjaft joshëse (VIDEO)
Videoja e fundit që ka postuar ish-gruaja e Blerim Xhemailit, Erjona Sulejmani, nuk ka nevojë për shumë fjalë...

Ajo tashmë është në qendër të vëmendjes në mediat rozë italiane pasi provokon me postimet e saj në Instagram dhe jo vetëm.

Këtë herë ka postuar një sekuencë nga një set fotografik me rroba banjo, e cila është komentuar nga ndjekësit e shumtë por pa mbushur 24 orë nga postimi ka marrë edhe 57.000 shikime.
Shtuar më 26/01/2019, ora 16:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori