Euro 2012, prezantohet urithi parashikues (VIDEO)
Është prezantuar zyrtarisht para mediave nga ana e organizatorëve të "Fan Zone" të Euro 2012, urithi Fred, i cili do duhet të parashikojë rezultatin e ndeshjeve të Europianit.

" Është përgjigja jonë ndaj elefantit polak Citta", kanë shpjeguar organizatorët.

Pas Botërorit "Afrikë e Jugut 2010" dhe oktapodit të famshëm Paul, është futur në modë që sa herë ka evenimente të rëndësishme sportive të thirren kafshë për të dhënë parashikimet. /albeu.com/
Shtuar më 30/05/2012, ora 16:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori