Everton-Chelsea, shënohen 9 gola (VIDEO)
Pëlqej
Chelsea ka mposhtur Evertonin me shifra 6-3, një ndeshje totalisht e çmendur. Diego Costa realizoi dy gol, ndërsa për vendasit shënoi edhe Samuel Eto'o.

Shënuesit për Evertonin:

Mirallas (45')
Naismith (69')
Eto'o (76')

Shënuesit për Chelsean:

Costa (1')
Ivanovic (3')
Coleman (67')
Matic (74')
Ramires (77')
Costa (90')

Chelsea ndodhet në vend të parë me pikë të plota (9), ndërsa Everton në tre takime ka vetëm 2 pikë dhe pozicionohet në vend të 16. /albeu.com/
Shtuar më 30/08/2014, ora 20:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori