Evra frymëzon Juventusin: "Kushdo që nuk beson, le të largohet"
Juventusi do të luajë ndeshjen e kthimit në Alianz Stadiumn sot në mbrëmje kundër Altetico Madridit, teksa do tiu duhet të përmbysë disavantazhin 2-0 të pësuar në Wanda Metropolitano.

Në shtëpinë e Juventusit ka aq tension sa edhe entuziazëm megjithatë, ish lojtari i Juventusit Patrice Evra iu ka bërë thirrje tifozëve bardhezi që të jenë në mbështetje të skuadrës dhe të besojnë deri në fund tek përmbysja e madhe. /albeu.com/


Shtuar më 12/03/2019, ora 10:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori