E FUNDIT/ Kallëzohet në prokurori Erion Veliaj
"Fadil Vokrri ka qenë një njeri i veçantë"
Pëlqej
Ramiz Krasniqi bashkëlojtari i Fadil Vokrrit, diskuti për shëndetin dhe ankesatVokrri ka pasur para se të ndërronte jetë.

Krasniqi tha se janë normale ankesat e lodhjes dhe zgjërimi i zemrës për sportistët që ishin aktivë një kohë, ai gjithashtu tregon edhe problemet që Vokrri kishte.

"Vokrri ka qenë njeri i veçantë", tha fillimisht ai.

Të gjithë e njohim legjendën e futbollit për kah profesionalizimi që e kishte, por bashkëlojtari i tij Ramiz Krasniqi për “Express Morning” sot.

Krasniqi tha se Fadil Vokrri mbi të gjitha ishte njeri i qetë, i dashur dhe shumë i afërt për miqtë. /albeu.com/
Shtuar më 11/06/2018, ora 22:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori