Falenderime pafund për anglezët, tifozët kosovarë bëjnë xhiron e botës (VIDEO)
Ndeshja mes Kosovës dhe Anglisë në Prishtinë ishte një festë e vërtetë për tifozët kosovarë të cilët në fillimin e sfidës ngritën pankarta dhe flamuj anglezë në shenjë mirënjohjeje dhe falenderimi për shtetin britanik që u ka hapur rrugët e vendit të tyre për të emigruar drejt Anglisë në një kohë shumë të vështirë për të gjithë kosovarët atë të luftës me serbët.
Shtuar më 17/11/2019, ora 22:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori