Fantastik Interi, zhbllokon rezultatin ndaj Atalantës (VIDEO)
Interi ka arritur të zhbllokojë shumë shpejt ndeshjen përballë Atalantës në San Siro.

Goli u gatua dhe u shënua nga ndeshje fantastike LukakU-Martinrez, me belgun që shërbeu dhe argjentinasin që e shpërbleu me gol në minutën që në minutën e 3'. /albeu.com/
Shtuar më 11/01/2020, ora 20:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori