Felipe Melo me 300 km në orë (VIDEO)

"Xhiro me mikun victinhoborba me 300 kilometra në orë! Ferrari Scuderia # # # Dos3 ". Kjo është ajo që ka shkruar futbollisti i Galatasaray, ish lojtar i Juventusit dhe Fiorentinës, Felipe Melo në Instagram teksa komentonte një video ku duket teksa lëviz me 270 km/orë në bordin e një Ferrari.

Shumë polemika në rrjetin social teksa shumë fansa nuk e kanë aprovuar një veprim të tillë që përbën shumë rrezik mbi të gjitha në një rrugë private. /albeu.com/
Shtuar më 06/10/2013, ora 10:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori