Fëmija hyn në fushë, Messi e injoron (VIDEO)
Pëlqej
Pas episodit në "Brazil 2014" ku nuk i dah dorën një fëmije, Lionel Messi injoron sërish duke mos marrë parasysh sakrifikën e një djaloshi në "La Rosaleda".

Në përfundim të ndeshjes së fundit në La Liga kundër Malagas, e përfunduar 0-0, një fëmijë mundi ti shpëtonte rojeve të sigurisë dhe të futej në fushë për të përshëndetur yllin argjentinas të Barcelonës, por ky i fundit as që e vuri re duke u larguar pa ia parë as fytyrën. /albeu.com/
Shtuar më 27/09/2014, ora 10:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori