Festë në "Mestalla", Valencia kalon në epërsi ndaj Barcelonës (VIDEO)
Pas një pjese të parë fantastike nga Valencia, por që nuk mjaftoi për të shënuar pasi përball kishin një Ter Stegen në super form.

Pjesa ee dytë nis ashtu si u mbyll e para, tanimë vendasit gjejnë rrjetën shumë shpejt edhe pse me fat pasi topi i goditur nga Gomez devijohet nga Pique dhe përfundon në rrjetë në minutën e 48'. /albeu.com/
Shtuar më 25/01/2020, ora 17:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori