Festoi me të madhe golin e Lucas, ish-lojtarit të Tottenhamit gati sa nuk i bie të fikët (VIDEO)
Goli i 3 i shënuar nga Lucas në minutën e 95 ndaj Ajax-it që dhe i dhuroi kualifikimin Tottenhamit në finalen e Madridit, nuk ka luar aq lehtë për ish-lojtarin e gjelave.

Në studion TV "BT Sport", ku ishin të pranishëm Geri Lineker, Rio Ferdinand dhe Glen Hodëll, ky i fundit për pak sa nuk i pushoi zemra duke mos mbajtur dot emocionet sq sa dhe Rio Ferdinat e pyeti a je mirë.
Ndërkohë Glen Hodëll është një ish-lojtar i njohur i Totenhemit, teksa ka luajtur në Londër për plot 12 vite. /albeu.com/Shtuar më 09/05/2019, ora 10:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori