Feston golin duke kërcyer breakdance (VIDEO)

Në ndeshjen mes klubit të Tijuanas dhe Firpos, mesfushori e Fidel Martinez feston sipas menyrës së tij shënimin e golit. Pasi heq bluzën ai afrohet tek tifozët duke kërcyer edhe breakdance/albeu.com/
Shtuar më 02/09/2013, ora 18:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori