Fillojnë këngët e vallet kuqezi, ndizen rrugët e Shkodrës (VIDEO)
Duket se të gjithë janë të emocionuar për ndeshjen me Turqinë.

Edhe pse në fakt duhen edhe plot dy orë që ndeshja të fillojë, nëpër rrugë ka filluar të zjerë tifozeria.

Atmosfera në qytetin e Shkodrës ësjhtë ndezur ndjeshëm dhe këtë meritë kanë padyshim “Tifozat Kuq e Zi” që së bashku me “Plisat” e Prishtinës dhe disa tifogrupe të tjera, kanë nisur festën e zakonshme.

Këngët, vallet dhe flakadanët e kanë bërë atmosferën elektrizuese në qytetin e Shkodrës. /albeu.com/
Shtuar më 22/03/2019, ora 18:36
kodrani
e Premte 22 Mars 2019, Ora 22:35
Keshtu Kafshe pati edhe Enver Barbari dhe me kto Koka Kafshesh e Rroberoj Atdheun per gjysem shekulli dhe i shendrroi njerzit ne Kafshe
Sa ka Lope edhe Dhen ka mish edhe lesh
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori