Fiorentina turpëron Interin, shënon 2 gola në pjesën e dytë (VIDEO)Fiorentina duket se do me patjetër të dalë me pikë nga San Siro.

Vjollcët kanë befasuar sërish Interin duke shënuar 2 gola të tjerë ne pjesën e dytë me Castrovilli dhe Chiesa.

Aktualisht rezultati është 2-3 në favor të miqëve. /albeu.com/
Shtuar më 26/09/2020, ora 22:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori