Fiton Spanja, barazon Franca (VIDEO)
Në Grupin I, Spanja duket se i ka sqaruar llogaritë me Francën. Kampionët e botës mundën 2-0 Finlandën.

Golat për Spanjën u shënuan nga Jordi Alba dhe Negredo.

Me këtë fitore, Spanja shkon në kuotën e 14 pikëve, 2 më shumë se Franca që u ndal në barazim pa gola në Tbilisi nga Gjeorgjia. /albeu.com/
Shtuar më 07/09/2013, ora 00:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori