Fitore e lehtë e Realit (VIDEO)
Fitore e lehtë me rezultat 4-0 e Real Madridit në takimin kundër FC Copenhagenit në ndeshjen e Grupit B në Ligën e Kampionëve.

Golin e parë në takimin e zhvilluar në Santiago Bernabeu e shënoi Cristiano Ronaldo në minutën e 21-të. Ronaldo ishte autor edhe i golit të dytë, i realizuar në minutën e 65-të.

Golin e tretë dhe të katërt për Realin e shënoi Angel Di Maria në minutën e 71-të, respektivisht në minutën e 90-të.

Pas dy xhirosh, Real Madridi numëron gjashtë pikë, ndërsa Juventusi ka dy pikë në vend të dytë. /albeu.com/
Shtuar më 02/10/2013, ora 23:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori