Flamurtari kalon në avantazh përballë Luftëtarit me një gol që rrallë e shihni (VIDEO)
Flamurtari ka kaluar në avantazh ndaj Luftëtarit me anë të Ribajt. Sulmuesi ka dërguar topin në rrjetë në minutën e 49' për 1-0.

Sulmuesi është munduar të çojë një kros drejt zonës, por trajektorja e çuditshme që ka marrë e ka çuar drejt portës.

Portieri Edvan Bakaj nuk ka reaguar si duhet dhe 1-0 për vlonjatët. /albeu.com/


style="width: 100%; height: 0px; position: relative; padding-bottom: 56.250%;">
Shtuar më 20/04/2019, ora 20:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori