Fluturojnë shqiponjat, zhbllokojnë rezultatin përballë Moldavisë (VIDEO)
Shqipëria ka arritur të zhbllokojë rezultatin në minutën 66’ përballë Moldavisë pas një pjese të parë të mbyllur pa gola dhe me një lojë mjaft të vakët.

Dy lojtarët e futur në pjesën e dytë , Roshi dhe Cikalleshi gatuan golin me firakun që shpërtheu në krah dhe dha një super assist për kavajsin që e dërgoi topin në rrjetë. /albeu.com/


Shtuar më 11/06/2019, ora 22:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori