Fol, fol por prapë të shënova (VIDEO)
Se çfarë i kanë thënë njëri-tjetrit nuk dihet. Por "biseda" mes sulmuesit të Manchester City-t, Mario Balotelli dhe portierit të Borussia Dortmund, Roman Weidenfeller, nuk ka kaluar pa u vënë re.

Gardiani i portës gjermane i ka thënë diçka italianit para se të godiste penalltinë, e cila i dhuroi barazimin kampionëve të Anglisë.

Kurioz gjesti i SuperMarios që pas golit të realizuar bëri një gjest me dorë ndoshta për ti thënë: Fol, fol por prapë të shënova". /albeu.com/
Shtuar më 04/10/2012, ora 17:39
Lindi
e Enjte 4 Tetor 2012, Ora 20:55
baloteli Nr1
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori