E FUNDIT/ Sherr mes uniformave blu, shkarkohen 2 shefa të policisë rrugore
Formacioni me futbollistët më të bukur (FOTO LAJM)

IKER CASILLAS
Në futboll ndodh shpesh që të supozohet për formacione të ndryshme me futbollistët më në formë, por nuk do të ishte aspak gabim që të bënim edhe një për lojtarët më simpatik.

Pikërisht këtë gjë ka provuar të bëjë edhe "goal.com" në versionin spanjoll, duke formuar edhe një 11-she me lojtarët më të bukur.

Në të janë 3 futbollistë spanjoll, dy italian, dy argjentinas dhe disa të tjerë që mund t'i zbuloni në galerinë më lart./albeu.com/
Shtuar më 07/05/2016, ora 18:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori