Franca dyfishon rezultatin ndaj Italisë (VIDEO)

Franca ka shënuar edhe golin e dytë përballë Italisë në "Allianz Riviera" të Nices.

Ai që ka realizuar është sulmuesi, Antoine Griezmann në minutën e 29 që shënoi nga pika e bardhë e penalltisë.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 34'-të. /albeu.com/
Shtuar më 01/06/2018, ora 21:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori