Franca me yjet zbarkon në "Air Albania Stadium" (VIDEO)
Lojtarët dhe stafi teknik i Francës ka zbarkuar në stadiumin "Air Albania".

Pak minuta pasi nga stadiumi "Air Albania" është larguar përfaqësuesja shqiptare, në impiant ka mbërritur kampionët e botës, për të kryer seancën e parë stërvitore në stadiumin e ri kombëtar.

Yjet e Francës kanë zbritur dhe pas një mbledhje të shkurtër në cepin e fushës, kanë filluar ushtrimet e zakonshme të nxehjes duke shkelur barin e gjelbër të impiantit.

Siç mund ta shihni në pamjet më poshtë futbollistët si Mbappe apo Griezmann dukeshin në humor të mirë duke shkëmbyer batuta me njëri-tjetrin.

Të dielën në orën 20:45 Shqipëria do të presë përfaqësuesen e Francës në ndeshjen e fundit eliminatore për Kampionatin Europian 2020.
Shtuar më 16/11/2019, ora 19:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori