Franca mposht Italinë (VIDEO)
Nënkampionia i Evropës, Franca, është treguar skuadër e fortë për Italinë e Giampiero Ventura, pasi e mposhti me rezultat 3:1 në miqësoren që u zhvillua në ‘Stadio San Nicola’.

Golat për francezët i shënuan Oliver Giroud, Anthony Martial dhe Lavyin Kurzaëa, derisa golin e nderit për Italinë e shënoi Graziano Pelle. /Albeu.com/

Shtuar më 01/09/2016, ora 23:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori