Franca "në qejf", Sakho dhe Mavuba rrotullohen në fushë (VIDEO)
Momente shumë të bukura në stërvitjen e Kombëtares së Francës, gjë që tregon se mosmarrëveshjet e Kupës së Botës "Afrikë e Jugut 2010" janë lënë pas krahëve.

Mbrojtësi i Liverpool Mamadou Salkho dhe ai i Lille Rio Mavuba kanë qënë protagonist në kampin stërvitor të "Gjelave" teksa kanë bërë një rrotullim të gjatë nëpër fushë, të përqafuar së bashku.

Në fund fiton Sakho. /albeu.com/


Shtuar më 14/06/2014, ora 15:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori