Francezët tallen me Ibrahimoviç (VIDEO)
Shtyrje, shkelam shokëve, mungesë respekti e shumë cilësi të tjera të Zlatan Ibrahimoviç janë vënë në lojë nga ana e televizionit francez me anë të një parodie, e cila merr shkak nga goditja që suedezi i bëri portierit të Saint Etienne dhe për shkak të së cilës u dënua me 2 javë pezullim.

Episodi ka insipiruar autorët e show-it "Petit Journal" të bëjnë një video-parodi ku tregohet "dhuna" e Zlatan Ibrahimoviç. /albeu.com/
Shtuar më 14/11/2012, ora 17:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori