Frank Lampard golazo në stërvitje (VIDEO)
Frank Lampard spektakolar. Gjatë stërvitjes së fundit me kombëtaren e Anglisë, mesfushori i Chelsea-t ka qënë autori i një supergoli nga mesi i fushës. Portieri jo vetëm që nuk mundi të ndërhynte por e pa teksa topi përfundonte në rrjetë.

Gjithçka ka ndodhur para miqësores së Wembley me Republikën e Irlandës, e mbyllur në shifrat e mbyllur në barazim me gola të Lampard dhe Long për miqtë. /albeu.com/
Shtuar më 30/05/2013, ora 17:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori