Frikë për Messin, sulmohet në një klub nate në Ibiza (VIDEO)
Lionel Messi ka qenë në një klub nate me shokët Luis Suarez, Cesc Fabregas e Jordi Alba dhe familjet e tyre.

Ylli i Barcelonës është përballur me një moment shumë të vështirë gjatë mbrëmjes. Një djalë i ri ka tentuar ta sulmoj argjentinasin.

Për fat të mirë ka reaguar menjëherë sigurimi dhe nuk ka pasur ndonjë këndim për Messin.
Shtuar më 29/07/2019, ora 09:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori