Frosinone ngushton rezultatin përballë Interit (VIDEO)
Pjesa e parë u mbyll me avantazhin e dy golave nga Inter ku praktikisht u duk gjithçka e mbyllur.

Vendasit kanë arritur të gjejnë golin duke ngushtuar kështuu diferencat dhe duke rihapur edhe njëjerë ndeshjen.

Është Cassata ai që ka dërguar topin në rrjetë në minutën e 62’. /albeu.com/

Shtuar më 14/04/2019, ora 21:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori