Frosinone shokon Romën (VIDEO)
Frosinone ka shokuar Romën duke kaluar në avantazh në "Stadio Benito Stirpe".

Është një autgol i portierit Olsen në minutën e 5'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 10'. /albeu.com/
Shtuar më 23/02/2019, ora 20:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori