"Furia e kuqe" pushton Madridin, spektakolar tifozët e Liverpool (VIDEO)
Nuk kanë mbetur edhe shumë orë deri në fillim të finales së Ligës së Kampionëve mes Liverpool dhe Tottenham.

Por tifozët e Liverpool i kanë filluar më herët koret e tyre të njohura, transmeton Indeksonline.

Një video e postuar nga faqja zyrtare e Liverpool tregon se si tifozët e saj e kanë pushtuar Madridin.

Tifozeria e Liverpool është e njohur për atmosferën fantastike që krijon.
Shtuar më 01/06/2019, ora 16:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori