Futbollistët futen në fushë me rroba ushtarake, kjo është arsyeja (VIDEO)
Skuadra e Rizespor ka befasuar të gjithë në prag të sfidës kundër Alanyasporit në Superligën e Turqisë.

Futbollistë të skuadrës së Rizesporit kanë hyrë në fushë me veshje ushtarake dhe me kapele të stilit “beret” së bashku me trajnerin e tyre.

Ata kanë bërë përshëndetjen e zakonshme, në nderim të ushtarëve që kanë rënë dëshmorë për kombin turk!
Shtuar më 09/03/2020, ora 11:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori