Futsall, supergol nga Falcao (VIDEO)
Legjenda e futbollit në salla, braziliani Falcao, është mësuar të na dhurojë gola spektakolarë dhe të pabesueshëm. Edhe në ndeshjen e fundit midis Orlandos dhe Suzanias, e vlefshme për ligën kombëtare të futbollit në salla, Falcao ka shënuar një gol tejet të bukur.


Shikoni videon e mësipërme dhe shijoni golin e brazilianit. /albeu.com/
Shtuar më 02/09/2012, ora 13:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori