Gafa e Buffon bëhet virale në internet (VIDEO)
buffon00
Në ndeshjen e fundit të Ligue One, dhe me një PSG tashmë kampion, Buffon jeton një nga mbrëmjet më të shëmtuara të një sezoni të trazuar, shkruan Albeu.com.

Në të vërtetë me më shumë ose më pak përgjegjësi të mëdha në 3 golat e Reims dje. Në rastin e parë ai u befasua, në të dytin devijimi nuk është më i miri, në të tretën ai gjendet duke ecur në mes të fushës. /albeu.com/
Shtuar më 25/05/2019, ora 09:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori