Gafa e Messit bëhet virale, gabon me portën bosh (VIDEO)
Lionel Messi kishte edhe një paraqitje të mirë te Barcelona në këtë fundjavë.

Barcelona fitoi 0-3 ndaj Eibarit, teksa ylli argjentinasi shënoi një herë dhe asistoi te goli i tretë i Luis Suarezit.

Por, pesë herë fituesi i "Topit të Artë" mund t’i shënonte dy gola në këtë takim, por të mos dështonte përballë portierit të vendasve në minutën e 31-të.

Messi arriti të kalonte në mënyrë fantastike në mbrojtjen e Eibarit, por në fund u ndalua na Dimitrovic që e ndali kalimin e tij.
Shtuar më 19/10/2019, ora 16:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori