Gafa e SkySport24: Milan m.. (VIDEO)

Pëlqej
Abonohuni për lajmet sportive me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Gafë e rëndë e televizionit sportiv italian SkySport24. Teksa gazetarët në studio po lexonin titrat për përjashtimin dy-javor të sulmuesit të Fiorentinës Adem Ljajiç, poshtë televizionit u publikuan fjalët: "Skandal, Milan m..".

Menjëherë të dy gazetarët kërkuan falje publike. /albeu.com/
Shtuar më 07/05/2013, ora 10:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori