Gafa e vitit: 7 metra portë nuk mjaftojnë (VIDEO)
Pëlqej
Në fitoren me goleadë të formacionit rus të Krasnodar, i cili mundi 5-1 kundërshtarët e Diosgyr, në ndeshjen e paraeleminatore të Europa League, mungon një gol që ishte pothuajse i bërë.

Gafa e Vladimir Bystrov po bën xhiron e botës: pasi i vodhi topin portierin kundërshtar dhe kur ishte përballë portës tërësisht të boshatisur ai bëri më të vështirën duke e nxjerrë topin jashtë. /albeu.com/
Shtuar më 01/08/2014, ora 18:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori