Gattuso e ofendon live, Kessie nuk përmbahet (VIDEO)
Pas përfundimit të takimit mes Milanit dhe Genoas, Gattuso doli në një lidhje live ku ofendoi mesfushorin Kessie duke e quajtur një dhi.

Duhej të kishte qëndruar më brenda fushës, duhej të kishte ndihmuar më shumë Suso-n”, tha Gattuso. Futbollisti ka qenë në ato momente gjithashtu në lidhje live dhe ka ndryshuar menjëherë qëndrimin. /albeu.com/
Shtuar më 01/11/2018, ora 15:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori